Barvy roku 2021: klasická šedá a výrazně žlutá. Víte, jak je zkombinovat?

Každý rok bývají oficiálně vyhlášeny barvy roku 2021, které budou kralovat bytovému designu i udávat módní směr. Letos byly vyhlášeny barvy roku 2021 dokonce dvě. Poradíme vám, jak si je nejvíce užijete. 

Naděje přichází

Letošní barvy roku jsou, jak jsme již zmínili, hned dvě. Jaký to má důvod? Klasická šedá se považuje za vyjádření situace, kterou jsme si prošli v uplynulém roce. Asi každý z nás si prošel stavem beznaděje a naprosté duševní šedi. Právě na tento monotónní šedý základ se ale skvěle hodí právě druhá letošní barva – výrazně žlutá. Díky šedi v pozadí skvěle vynikne a doslova prosvítí vše, na čem ji použijete. Barva naděje, výrazná žlutá, oživí interiér, umělecká díla i šatník. 

Interiér zaplesá

Že se vám nová kombinace líbí? Vůbec se vám nedivíme, i my jsme z ni nadšeni. Rovnou si můžete touto módní peckou vyzdobit třeba svůj obývací pokoj. Je na čase se vydat směrem k minimalismu a dovolit barvám, aby v prostoru hrály prim. Nová kombinace se ale hodí i do příbytků, které již jedou podle trendu posledních let – útulného a pohodového hygge stylu. Pouze pozměníte povlaky polštářků a vyměníte nebo přetřete některé bytové doplňky, a je hotovo. 

Naděje není nikdy dost

Vyjádřete své naladění pro naději a změnu k lepšímu i pomocí svého šatníku. Nakupte si základní kousky, jako jsou kalhoty a svetr, v základní šedé barvě. Celek pak rozveselte žlutou čepicí a šálou. Ani jarní trendy nezůstávají pozadu – co byste řekli klidnému a usedlému tónu šedého business kostýmu, ke kterému si dovolíte výrazně žlutý doplněk? Žlutou barvu mohou mít z celého šedého uniformního kompletu třeba jen boty. Jdete do toho s námi? 

Loňskou klasickou modrou vystřídala pro letošní rok pořádně odvázaná kombinace. Dopřejete jí ve svém životě prostor i vy? 

FOTO: Pixabay

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak kombinovat vzory a zůstat šik?

Jaké trendy v bydlení nás čekají v roce 2021?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *