Hnutí Free The Silver oslavuje krásu ženských vlasů

Věčně zavřená kadeřnictví a k tomu neustálý pocit tlaku na to, že vám někde budou prosvítat šediny? S tím je konec! Změňte přístup k životu a buďte hrdá na to, jaká jste. Jste unikátní. 

Hit sociálních sítí

Pokud sledujete dění na sociálních sítích, jistě vám neunikl trend posledních dnů. Hnutí Free The Silver je jasnou odpovědí na to, jak na sebe neustále vytváříme tlak a snažíme se zakrýt svou přirozenou krásu. Ještě do nedávna byly šediny považovány za něco, co se ve společnosti nesmí ukazovat. Nesmíte ukázat, že stárnete, a že se měníte. Je to nepřijatelné. Ženy jsou tak vystaveny ještě dalšímu tlaku a nechtěné pozornosti svého okolí. Je přitom nutné začít myslet na šrámy na duši, které tento tlak vyvolává. 

Ženská krása tkví v přirozenosti

Právě poukázat na ženskou krásu ve všech jejích podobách se snaží hnutí Free The Silver. Proč na sebe vyvíjet v dnešní době ještě větší tlak? Proč se skrývat a přeměňovat, když jste nádherná taková, jaká jste? Krása stříbrných vlasů přeci již nemusí být překrývána chemickými přísadami. Ženy se tak začaly mnohem více zamýšlet nad tím, jak byly nuceny se chovat a neustále se skrývat a přetvařovat. Dnes hrdě vystoupí z davu a přidají svou fotku se šedinami na sociální sítě. Ano, jsme krásné. 

Fotky krásných žen

Na sítích se tak pod hashtagem FreeTheSilver setkáte se ženami, které už vzaly své sebevědomí do svých rukou. Proč by jim měl někdo nakazovat, že budou krásné jen a pouze pokud budou stále vypadat jako ve dvaceti? Je to zcela nepřirozené. Ženy se tak hrdě hlásí ke své kráse a publikují fotografie svých začínajících šedin, ale i fotky, kde mají vlasy již zcela stříbrné. 

Nenechte si nikdy namluvit, kým jste. Víte to nejlépe vy samy. Jste krásné a jedinečné, nikdy na to nezapomeňte. To je poselství Free The Silver. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Plážové vlny bez kulmy a žehličky. Jak si šetrně natočit vlasy?

7 tipů, jak na vypadávání vlasů. Zatočte s častým problémem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *