Krásná herečka Simona Stašová oslavila narozeniny

Šmrncovní dáma se řadí mezi naše nejlepší herečky. Její osobitý styl a příjemný úsměv jen stěží přehlédnete. 19. března oslavila Simona Stašová své krásné narozeniny. 

Zdroj vitality? Humor!

Simona Stašová oslavila své 66. narozeniny a na fotkách, které přidává na své účty sociálních sítí, si můžeme všimnout jednoho – jak to jen dělá, že vypadá tak báječně? Dcera oblíbené komičky Jiřiny Bohdalové na to má zřejmě tajný rodinný recept. I ona se totiž velmi ráda směje a kromě charakterních rolí jí nejsou cizí ani veselohry.

Dodnes má oba rodiče

Recept na dlouhověkost můžete v rodině vypátrat už u jejích předků. Dodnes je Simona vděčná, že má stále oba rodiče a nechala se slyšet, že ji těší, že si stále stačí říci všechno, co si přáli. Stále se tak dozvídá maličkosti a detaily, o kterých dříve ani netušila. 

Držitelka divadelní ceny Thálie

Simona vystudovala konzervatoř a poté pražskou DAMU. Ještě před tím, než se uchytila v pražském Divadle E. F. Buriana, měla roční angažmá v Českých Budějovicích. Po revoluci našla uplatnění v Městských divadlech pražských. Již od roku 1993 se pohybuje v Divadle ABC, jehož členkou je dodnes. Svůj herecký talent ale předvedla také v Divadle Na Jezerce a v divadle v Příbrami, kde si za roli ve hře Drobečky z perníku dokonce vysloužila cenu Thálie. 

Divadelní i filmová herečka

Mezi její životní role se řadí i monodrama Shirley Valentine. Hraje jej již od roku 2003 a stále patří mezi nejoblíbenější tituly Městských divadel pražských. Ve filmových rolích se Simona objevuje od poloviny sedmdesátých let, kdy si zahrála v dramatu Mys dobré naděje. Široká veřejnost ji má stále nejvíce spjatou s její nezapomenutelnou rolí ve filmu Jana Hřebejka Pelíšky. 

Herečka je matkou dvou dětí, vdaná byla celkem třikrát, a to mimo jiné i se známým českým hercem a dabérem Pavlem Trávníčkem. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak být ve svém těle spokojená? Opakujte si tato pravidla

Jak přežít lockdown a nezbláznit se z toho

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *