Když milujete minimalistické bydlení

Žádná nabubřelá gesta a volánky. Žádné kousky nábytku, které by neměly své opodstatnění. Pokud milujete minimalistické bydlení, tohle všechno moc dobře víte. 

Nábytek vyjadřuje životní postoj

Styl je pro vás důležitý. Rozhodně se nespokojíte jen tak s něčím. Dáváte si dobře záležet, aby nábytek i nábytkové úchytky splňovali vaše vysoké požadavky a aby celek zanechal ten nejlepší dojem. Je vám úplně jedno, co si o tom myslí sousedka z Horní Dolní. Jedete si svůj styl a jste šťastní. 

Minimalistické bydlení a dekorace? Ale no tak

Ano, u kamarádů chápete, že mají na všech oknech vystavené serepetičky z dovolených, nebo trilión věcí, na kterých neustále oprašují prach. To ale není váš styl. U vás doma se tyto prazvláštní věci určitě nevyskytují. Roli dekorace totiž zaujímá dominanta, kterou máte v obývacím pokoji. Skutečné mistrovské dílo malíře. 

Soukromí 

I když máte rádi své soukromí, tímto oznámením to končí. Rozhodně si kvůli tomu nebudete pořizovat hordy záclon a závěsů v zámeckém stylu. Raději si dopřejete dokonalý výhled z okna. Z takového, jaké je. Bez příkras. 

Váš šatník odráží vaši osobnost

Nejen v oblasti bytového designu, ale i v módě si potrpíte na dodržování základních pravidel. Překombinované outfity přenecháte amatérům a raději zvolíte stylově čisté kousky, které vám dodají sebevědomí. Ladí? Perfektně. 

Brýle jsou must have

Zvykli jste si na ně. S výběrem obrouček si vyhrajete stejně dobře, jako s úchytkami vašeho nábytku. Máte to v oku a víte, co k sobě pasuje. 

Vždy osobité

Víte, že i když se bude svět měnit a bytové i módní řetězce budou chrlit pestrobarevné kousky, vy si je nikdy nezvolíte. Máte svou hrdost. A styl si dokážete udržet bez mrknutí oka. Vaše působení zde bude vždy osobité. 

Milovník minimalismu nepotřebuje, aby ho ostatní chválili. Ví, že názory lidí se mění. Přeci se kvůli toho nebude měnit taky.

FOTO: Pixabay

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Hygge styl je vyjádřením lásky k pohodě a hřejivému domovu

Jaké trendy v bydlení nás čekají v roce 2021?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *