Nejlepší seriály na Netflixu, které byste si neměli nechat ujít

Doba koronavirová a špatné počasí přímo vybízí k tomu, aby se člověk zachumlal pod peřinu a sledoval nějaký skvělý seriál. Jenže jaký? Po zapnutí televize ihned zjistíte, že každý film a seriál se opakuje snad každý měsíc. Proto pokud hledáte kvalitního poskytovatele seriálů online, bude Netflix dobrou volbou. Jenže jaké seriály patří mezi nejlepší seriály na Netflixu?

Netflix je streamingovou platformou, která obsahuje stovky oblíbených filmů, seriálů, pohádek a jiných pořadů. Výběr nejlepších seriálů je na Netflixu snad nekonečný, z toho důvodu jsme pro vás vybrali jen pár nejvíce TOP seriálů, které stojí za shlédnutí a vy od nich jednoduše neodtrhnete zrak. Zatímco některé jsou s dabingem, jiné v původním znění. To však nevadí, angličtinu se vyplatí procvičovat!

Bílé zuby

Čtyřdílná minisérie, která byla natočena v roce 2002 a původně odvysílaná na programu Channel 4. Ovšem, není to tak dlouho, co se seriál Bílé zuby objevil na Netflixu. Jedná se o příběh tří rodin, které jsou propojené po tři generace v letech 1974 až 1992. Seriál režírovaný Julianem Jarroldem, v obsazení hlavních hvězd Om Puri a Philem Davisem. 

Toto poutavé dílo vás pohltí tak, že jej budete chtít shlédnout celé, a to ve velmi krátké době. 

Ozark

Seriál Ozark zahrnuje vše – drama a okouzlující příběh osob zachycující zvláštní situace. Jeden z nejlepších seriálových dramat Netflixu, určuje nejvyšší hranice rodiny Byrdeů. Člen této rodiny, Marty, byl unesen a mučen mexickým drogovým bossem Omarem Navarrem. Aby zachránil svou rodinu, která byla také v nebezpečí, musel se svými blízkými utéct do Missouri Ozarks. 

Ozark je seriál, který vás pohltí natolik, že čas pro vás nebude hrát žádnou prioritu.

Nejhlavnější tváře, na které se můžete těšit při sledování tohoto seriálu jsou: Julie Garnerová, Sofie Hublitzová, Laura Linneyová a sympatický Patrick Bateman.        

Carmel: Kdo zabil Mariu Martu?

Nehoda či vražda? Seriál Carmel pojednává o 50leté ženě Marie Marty Garcíi Belsunceové, která byla nalezena ve vaně bez známek života, a poblíž vany byla objevena kaluž krve. Zapeklitý případ, který se stal jedním z nejslavnějších a nejspornějších v Argentině.

Stejně jako lékaři, tak i Mariin manžel věřili, že si vzala život zásahem do hlavy a utopila se ve vaně. Po nalezení bylo tělo odesláno na pitvu, jenž potvrdila a uvedla “netraumatickou srdeční zástavu”. Problém nastal tehdy, kdy o této chorobě Mariina rodina nebyla přesvědčena a hledala další možná vysvětlení, odhalující pravou příčinu smrti. Uspěla či neuspěla rodina v pátrání? Zjistěte to sami. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Zaťukala vám na okno podzimní deprese? Zažeňte ji s léčivými rostlinami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *