Oblečte se podle typologie postavy a buďte neodolatelná

Ženy, jak jste na tom s oblečením? Opravdu víte, co vám sluší a v čem se cítíte jednoduše božsky? Bohužel většina žen nemá tušení, co jim opravdu sekne. Abyste to však zjistili, je třeba si odpovědět na pár otázek. Jakou postavu máte? Preferujete kalhoty nebo džíny, a které z nich jsou pro vás volnější? A víte, co je to typologie postavy?

Věříme, že jistě máte dokonalý přehled v nejnovějších módních trendech, ale rozhodně musíte vědět, v čem budete vypadat úchvatně. Nejde jen o konfekční velikost, ale o daný typ postavy. Zjistěte, co vám přesně sedne a buďte neodolatelná.    

Typologie postavy

Nechceme vás řadit do jednotlivých krabiček, ale opravdu lze podle typu vaší postavy určit, jaké oblečení vám sedne a ve kterém budete vypadat krásně. Typy postavy jsou následující:

Hruška, jablko, přesýpací hodiny, obdélník, obrácený trojúhelník. Každá postava má své přednosti a těch by si měla být každá žena vědoma a následně je zvýraznit.  

Přesýpací hodiny

Máte tělo jako přesýpací hodiny? Potom tedy máte tělo bohyně. Vaše postava je považována za ideál krásy. A to i tehdy, když nevlastníte míry modelky. S takovou postavou se obléknete jednoduše a pomalu ve všem budete vypadat nádherně. Když si vybíráte oblečení, vybírejte takové, které vám zdůrazní váš štíhlý pas. Oblečení by nemělo být přehnaně upnuté a na druhou stranu ani ne moc volné. Šaty zvolte takové, které kopírují postavu a kalhoty nejlépe ty s vysokým pasem a rourovými nohavicemi.  

Hruška

Takovou postavu specifikuje větší zadek, větší boky a širší stehna. Rozhodně vyniknete ve volnějších kalhotách a upnutější tmavé sukni. Snažte se spíše zvýraznit horní část těla – od pánve až po ramena. Ideální budou slim košile a úzké šaty, které se v pase rozšiřují. Takové volte i halenky. Například joggers kalhoty v tmavé barvě a bílé upnutější tričko je sázkou na jistotu. 

Jablko

Ženy s takovým tvarem těla bývají často nespokojené. Specifikují je hubené ruce, nohy, ale silnější břicho a větší prsa. Milé dámy, jste krásné a rozhodně se můžete obléci tak, abyste se cítila atraktivně. V takovém případě nechte vyniknout své poprsí a snažte se zakrýt bříško. Na druhou stranu zvýrazněte nohy. Nakupte si velké množství sukní a šaty volte splývavější. Vyberte si klidně i volná a rovná saka. 

Obdélník

Jelikož vás specifikuje širší pas, bude ideální, když se budete snažit vytvořit iluzi ženských křivek. Osvojte si funkci pásku, který vytváří dojem užšího pasu. Nebojte se zvolit nabírané šaty, které jsou nahoře úzké a dole široké. Obdélníkové postavě budou slušet i kalhoty s vysokým pasem. A pokud jste opravdu štíhlé, nebojte se do svého šatníku zahrnout i volánky. 

Obrácený trojúhelník

Dominantou vaší postavy jsou ramena a prsa. Nebojte se véčkových a hlubších výstřihů. Ale pozor, snažte se soustředit na vaše krásné a štíhlé nohy. Klidně si na sebe dopřejte sexy pouzdrové sukně a užší kalhoty, které zvýrazní vaše krásné nohy.  

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Trendy slunečních brýlí pro rok 2021. Pořiďte si stylovou ochranu očí

Svatební trendy 2021: Co bude v kurzu a v čem zaručeně zazáříte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *