Šperky do vlasů, které váš outfit povýší na jednouchou eleganci

Dokonalé boty, padnoucí šaty i designová kabelka, ale stále vám ve výsledném outfitu něco chybí? Můžete ho vyzkoušet oživit se šperky a doplňků do vlasů. Nezáleží na tom, jak dlouhé máte vlasy nebo styl, jelikož vždy existuje možnost, jak doplňky využít. 

Luxusní sponky

Krásné líčení může zaniknout, pokud zvolíte výrazný outfit. Pak zbývá jen opět přitáhnout pozornost pomocí šperků do vlasů. Zvolte například sponky s kvalitními kameny, ať už čirými nebo barevnými. Pokud jimi přichytíte ofinu po stranách, a to v úrovni očí, udržíte pohledy ostatních na vašem obličeji. Pokud vám takové spony přijdou příliš výrazné, vyhněte se těm, které mají na sobě nápisy, a raději zvolte jednoduchou variantu například ze zlata nebo stříbra. 

Šperky do vlasů mohou být i kožené

Kožené doplňky ve vlasech působí dokonale jednoduše. V takovém provedení najdete například vázací čelenky, sponky, gumičky, ale také větší skřipce, mnohdy i s logem designéra. Pokud si nemůžete dovolit nákladný designerský kousek, jako je například kabelka, toto může být přijatelná a levnější varianta. 

Jehlice do vlasů

Milujete nedbalou eleganci, ale pomocí gumiček nebo skřipců se vám jí nedaří dosáhnout? Není nic jednoduššího, než použít jehlice. Vyrábějí se s pomocí různých materiálů, zdobené mnoha vzory, a proto vždy vybírejte podle výsledného outfitu. Stačí jen zamotat obyčejný drdol, který vám zabere pár sekund a vložit do něj jehlice, které z něj rázem udělají dokonalý účes. 

Sametové čelenky

Barevný outfit neváhejte zpestřit čelenkou z luxusního materiálu nebo značkovým šátkem. K takovému doplňku se ideálně hodí plážové vlny, kterých docílíte za pomoci žehličky nebo kulmy na vlasy. Pak už stačí jen účes zafixovat a přidat čelenku nebo zavázat šátek. V létě tak můžete ochránit pěšinku ve vlasech před spálením a navíc se příjemně ozdobíte. 

FOTO: Pixabay

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Oživte si šatník podle barevné typologie. Jak na to?

Módní doplňky roku 2020, které zdokonalí i ten nejjednodušší outfit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *