Toužíte po mladě vypadající pokožce? Vyzkoušejte tělový peeling

Chtěli byste dokonale jemnou, hebkou a vyživenou pokožku se zdravým nádechem? V tom případě by vám doma neměl chybět body scrub nebo-li tělový peeling, který má za úkol odstranit odumřelé částečky kůže, podpořit vznik nových buněk a šetrně vyživit pokožku. 

Tělový peeling mějte po ruce po celý rok

Nejvíce naše pokožka dostává zabrat během léta a zimy, proto o ni musíme pečovat důkladněji než obvykle. Díky peelingu je mimo jiné i perfektně připravena na opalování, které pomocí pravidelnému odstraňování odumřelých buněk vydrží mnohem déle.

Pokožku zbaví i nečistot, které pouze sprchovým gelem nelze zcela smýt. Také se zlepšuje schopnost vstřebávání dalších přípravků, jako je třeba hydratační tělový krém. 

Další blahodárné účinky peelingu pro naši pokožku:

  • projasnění a omlazení pleti, díky odstranění staré a zašedlé kůže
  • zjemnění pokožky díky cukrovým či jiným částečkám
  • příprava na následnou péči > lepší absorpce tělových krémů a olejů
  • prevence proti ucpávání pórů na těle (na obličej scrub nepoužívejte, mohl by vám přinést více škody než užitku)
  • prevence i pomoc při celulitidě
  • podporuje správné prokrvení pokožky

Na trhu najdete spoustu druhů tělových srubů. Například cukrový, který se často míchá s luxusními oleji, s mořskou solí či s ovocnými/bylinnými květy atp. Milovníci kávy, zpozorněte! Hitem posledních let jsou také kávové sruby. 

Jak často tělový peeling používat?

Scrub bohatě stačí použít 1-2x týdně, záleží na typu Vaší pokožky. Pokud trpíte suchou a citlivou pokožkou, používejte jej zpočátku opatrněji, a to z důvodu možného podráždění. 

Vaše pokožka zůstane jemná, příjemně voňavá, ale hlavně důkladně vyživená. Uvidíte, že z této péče vznikne Váš oblíbený rituál, na který se budete těšit. Nebojte se investovat do kvalitního produktu, se kterým si budete dopřávat tu nejlepší péči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *