Tenisky letošního jara: Jaké budou na stupínku vítězů?

Jaké tenisky specifikují letošní jaro? Především jsou pohodlné a minimalistické. Vykročte do nového jarního období v nových botách, které budou vhodné jak ke kalhotám, tak i k šatům. Milovnice neutrální módy si přijdou na své.

Najdou zde neutrální barvy, jako je krémová, bílá nebo černá. Ležérní styl vyzdvihnou tenisky s nádechem retra. Mimo těchto kousků se v letošním roce objeví velká různorodost, a hlavně klasické tenisky s vyšší a širší podrážkou – ty zažijí letošní boom.  

Letošní tenisky si zamiluje každá žena, která chce vypadat dokonale a mít na nohou boty, které jsou v souladu s vysokým komfortem.  

Retro v plném proudu

Koupili jste si minulý rok krásné retro tenisky? Nevyhazujte je, rozhodně je na nohy nazujete i v letošním roce. Takové boty se promítaly především v 80. a 90 letech. I letos v takových botách zazáříte, a nejen ke sportovním legínám. 

Hravost a barevnost

Pestré barvy, ale také pořádná vícebarevnost bude letošku jednoznačně kralovat. Nebudeme vám vyjmenovávat odstíny. Je jedno, zda si koupíte tenisky v kombinaci s černou, růžovou a bílou nebo černou a červenou. Všechny budou v letošním roce dominovat. Nebojte se barev a rozhodně je spojte i s krásnými jarními šaty.  

Něco jako Converse

Pokud se přece jen té barevnosti bojíte a rádi byste zůstali nohama na zemi, můžete zůstat u stylové klasiky a jednoduché obuvi. Plátěné tenisky, které známe především díky značce Converse se budou nosit i letos. Nemusíte kupovat právě tuto značku, existují i od jiných značek. Každopádně jde o styl, který tu s námi zůstane ještě dlouho. To stejné platí i pro kotníkové boty La Converse, které jdou ruku v ruce s retro stylem. 

Ugly sneakers

Jedny z nejvíce top tenisek letošního jara, svým vzhledem připomínají atletickou obuv oblíbenou pro běžce a jiné sportovce. Přesněji řečeno ugly sneakers tu s námi budou letos, ale i další dlouhé roky. Právě tato obuv bude vhodná pro barevnou kombinaci, ale i tradiční bílou, kterou můžete obout i k minimalistickému outfitu. Nejen to, ugly shoes můžete nazout i k plisovaným či hedvábným sukním midi střihu.

A pokud milujete kalhotové kostýmky, ale nemáte rádi lodičky, které způsobují tak akorát bolestivé otlačeniny, monstrózní ugly vás zachrání a budou vypadat úchvatně i v této kombinaci. 

FOTO: Pixabay

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejdražší tenisky světa: sumy, které vás postaví ze židle

Bílé tenisky mohou být opět bílé! Pomocí této rady je zvládnete vyčistit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *