Trendy slunečních brýlí pro rok 2021. Pořiďte si stylovou ochranu očí

Chcete si na sezónu pořídit luxusní stylový kousek? Pojďte si s námi projít nejžhavější trendy z oblasti slunečních brýlí pro rok 2021. 

Oversized čtverce

Ano, je to tak. Mezi letošní trendy slunečních brýlí patří velké čtvercové brýle. S nimi budete nepřehlédnutelní, ať už se vydáte kamkoliv. Své o tom ví i Kim Kardashian, která tento trend představila již v loňském roce. Chcete být i vy trendsetter ve vašem okolí? Čtvercové oversized brýle si nesmíte nechat ujít. Skvěle vyniknou i v kombinaci s odvážnými odstíny obrouček. 

Motýlí obroučky

V minulých letech byly kočky doslova na každém kroku – trend cat eye ale letos již nepotáhne. Letos je totiž nahradí jiné zvíře – vzletný motýl. Tento styl brýlí pak, na rozdíl od některých kočičích kousků, lichotí každému tvaru obličeje. A odstín? Frčí sedmdesátky, takže jakýkoliv bláznivý vzor vyberete, zazáříte. Nedovolte, aby vám barevný výběr obrouček omezoval barevnost oblečení – není třeba, ať spolu stylově či barevně ladí. Jede se na vlně pohody! 

Spojené brýle – maska

Maska je zpět! Brýle, které jsou nahoře propojené, představila na počátku milénia například popová diva Jennifer Lopez. Nyní si její look můžete vychutnat i vy. Futuristický vzhled je založen na velkých sklech. Přejete si podívat se na svět očima hvězd z Matrixu? Letos je to in! Vylaďte si svůj outfit. 

Milujeme sedmdesátky

Letos to rozbalte ve velkém stylu. Je libo trojúhelníkové brýle? Čtverce? Nebo hexagony? Pokud si dopřejte vyčnívat z davu, budete naprosto nepřehlédnutelní a styloví. Nebojte se být originální! Stačí zvolit basic černé obroučky, nebo se pustit do barevných rámů, a můžete jít s hlavou vzhůru. 

Nezapomeňte, že k trendu sedmdesátek se přidává i poselství nové dekády – oslava jedinečnosti. Není nutné být uniformní a splynout s davem. Každý jsme jedineční a tím jsme krásní, na to nezapomeňte. Jeďte si svůj styl a nikoho nenapodobujte. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Barvy roku 2021: klasická šedá a výrazně žlutá. Víte, jak je zkombinovat?

Svatební trendy 2021: Co bude v kurzu a v čem zaručeně zazáříte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *